Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kokr roku - výsledky

21. 2. 2012

Kokr roku 2017

Pořadí Jméno Koeficient
1.

Eila Andraste

Maj.: Ivana Najmanová

42,0
2.

Filon Ricci Club

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

39,6
3.

Cathelyn Victorie Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová

37,2
4.

Coudy Canigou Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová

37,2
5.

Zaza z Vejminku

Maj.: Martina Dvořáková

26,6
6.

Vigorrus Velvet Goldtime

Maj.: Iva Maršíková

26,2
7.

Kasiopea Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

22,2

 

Junior kokr roku 2017

Pořadí Jméno Koeficient
1.

Tara od Bukové studánky

Maj.: Iva Maršíková

24,0

 

Veterán kokr roku 2017

Pořadí Jméno Koeficient
1.

Jenny z Chalupecké louky

Maj.: Ivana Najmanová

18,3
2.

 Albee Orange Star

Maj.: Iveta Doubravská

17,7

 

 

 

Kokr roku 2016

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Rob of Rosmery Ricci Club

Maj.: Miloš Kašpar

 45,2

2.

Xisa z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 40,6

    3.

Bucifal Andraste

Maj.: Ivana Najmanová

 40,4
 4.  

Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc. Martina Dvořáková

 34,2
5. - 6.

Princ Tobias od Bukové studánky

Maj.: Iva Maršíková

 31,6
5. - 6.

Wandalka z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 31,6
7.

Coudy Canigou Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová

 18,9
8.

Cathelyn Victorie Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová

 15,9

 

 

Junior kokr roku 2016

Pořadí

Jméno

Koeficient

   1.

Xisa z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 43,0
2.

Eila Andraste

Maj.: Ivana Najmanová

 39,33
3.

Xillana z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková
 27,66
4.

Vigorrus Velvet Goldmine

Maj.: Iva Maršíková

27,33
5.

Zaza z Vejminku

Maj. : Bc Martina Dvořáková
26,66
6.

Naty Black Rosmery

Maj.: PhDr. Radim Kašpar
24,66
7.

Cathelyn Victorie Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová
23,66
8.

Coudy Canigou Oreaster

Maj.: Mgr. Marcela Podrazilová
 16,00

 

 

Kokr roku 2015

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Rihana z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 41,4

2.

Wirgie Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 33,2

    3.

Filon Ricci Club

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 31,6

 

 

Junior kokr roku 2015

Pořadí

Jméno

Koeficient

   1.

Wandalka z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 34,0
2.

Kasiopea Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 18,0
3.

Cedra Deermount

Maj.: MVDr. Pavlína Stoklásková

 9,0
4.

Caesar Deermount

Maj.: MVDr. Pavlína Stoklásková

 8,0

 

Veterán kokr roku 2015

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Grand Sant Tulip       

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 17,0

 

 

Kokr roku 2014

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Rihana z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 42,0

1.

Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc.Martina Dvořáková

 42,0
    2.

Agnes Andraste

Maj.: Ivana Najmanová

 31,0

 

Junior kokr roku 2014

Pořadí

Jméno

Koeficient

   1.

Bucifal Andraste

Maj.: Ivana Najmanová

 47,3
2.

Vanilla z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková 

 25,0

 

Veterán kokr roku 2014

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Tadeas Marcato Line        

Maj.: Lucie Sýkorová

 12,0

 

 

Kokr roku 2013

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Balantine Tarakim

Maj.: Milada Kubíková

 45,0

2.

 Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc.Martina Dvořáková

 38,0

3.

 Simon z Blatova

Maj.: Dana Smržová

 29,6

4.

 Rihana z Chalupecké louky

Maj.: Milada Kubíková

 28,2

5.

  Wirgie Sant Tulip 

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční  

 19,2

 

  

Junior kokr roku 2013

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

  Filon Ricci Club 

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční 

 33,0

2.

  Rihana z Chalupecké

Maj.: Milada Kubíková 

 20,0

3.

  Allert’s Hertog

Maj.: Vlasta Hartmannová
 12,0

 

Veterán kokr roku 2013

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Faultles Sweet of Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 19,7

2.

 Scheerclever Frederick

Maj.: MVDr. Kadlec

10,3

 

 

 

 

Kokr roku 2012

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc.Martina Dvořáková

 50,0

2.

 Speggle-Waggel´s  Xavier

Maj.: Dana Smržová

 27,0

3.

 Pegas z Blatova

Maj.: MUDr. T. Novotný

 21,8

4.

 Ethel ze Země Pipikel  

Maj.: D.Lukuvková    

 20,6

 

Junior kokr roku 2012

 

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

  Wirgie Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 29,0

  

 

Veterán kokr roku 2012

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Faultles Sweet of Sant Tulip

Maj.: Ivo a Drahomíra Koneční

 33,7

2.

 Joe Cocker Spanilá Jolanta

Maj.: Radka Dostálová

 9,0

 

 

 

 

 

Kokr roku 2011

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Lynwater Sea Biscuit

Maj.: Ladislav Škarek

 41,0

2.

 Bruce Tarakim

Maj.: Milada Kubíková

 35,0

3.

 Zak Skar-Line  Colour Range

Maj.: Ladislav Škarek

 32,0

4.

 Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc.Martina Dvořáková

 29,0

5.

 Speggle-Waggel´s Xavier

Maj.: Dana Smržová

 15,6
   6. - 7.

 Elvíra z Blatova

Maj.: Dana Smržová

 10,0
   6. - 7.

 Mandy z Blatova

Maj.: Dana Smržová

 10,0

 

 

Junior kokr roku 2011

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Beauty Spot Faledo

Maj.: Bc.Martina Dvořáková

 36,67

2.

 Bruce Tarakim

Maj.: Milada Kubíková

 27,33

3.

 Quality Black Sant Tulip

Maj.: Vendula Burianová

 22,10

4.

 Zak Skar-Line  Colour Range

Maj.: Ladislav Škarek

 12,67
5.

 Quality Golden Sant Tulip

Maj.: Vendula Burianová

 8,60

  

 

 

Veterán kokr roku 2011

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

 Leading-Light Phenomenan

Maj.: Vlasta Hartmannová

 19,0

2.

 Joe Cocker Spanilá Jolanta

Maj.: Radka Dostálová

 12,0

 

 

 

 

 

Kokr roku 2010

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Molkara Tamarillo

52,0

2.

Robin Hood z Vejminku

33,0

3.

Anuschka Princess Kokrus

30,6

4.

Lancaster z Vejminku

18,0

5.

Bret pod Dědkovou horou

17,0

 

 

Junior kokr roku 2010

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Tobby z Hořenuše

49,7

2.

Bruce Tarakim

25,3

3. - 4.

Beauty Spot Faledo

15,0

3. - 4.

Bright Star Kokrus

15,0

5.

Balantine Tarakim

10,0

 

 

 

Veterán kokr roku 2010

Pořadí

Jméno

Koeficient

1.

Kiss The Rain Brakemon

20,3

2.

Joe-Cocker Spanilá Jolanta

13,0

3.

Hot Dream Brakemon

7,0