Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kluboví a speciální vítězové

26. 9. 2011

Kluboví a Speciální vítězové

Rok
Klubový vítěz - pes
Klubový vítěz - fena
Speciální vítěz - pes
Speciální vítěz - fena
2015 Eldorado Skar -line colour range Nina Ricci Doubtless Eldorado Skar -line colour range Luciana Black Petrs
2014 Jack Daniel z Vejminku Rihana z Chalupecké louky    
2013 Icon Lindridge Heda Rosmery Beauty Spot Faledo Balantine Tarakim
2012 Robin Hood z Vejminku Wonder Wave Blue Marcato Line    
2011 Bruce Tarakim Wonder Wave Blue Marcato Line Beauty Spot Faledo Wonder Wave Blue Marcato Line
2010 Gallinagos Smooth Operator Spacy Black Petrs Claramand High Flyer Spacy Black Petrs

2009

Black Lord Born To Be Wild

Anuschka Princess Kokrus

   
2008
Victoria´s Yeti Made in Austria
Briketka z Vejminku
Phil Maris Dandy Davon
Ceira in Blue Black Petrs
2007
Bleper´s Filip
Honey Black Petrs
Bastien z Vejminku
Nelly z Hořenuše
2006
Imperial of Forest Paradise
Petunia Marcato Line
Codger in Blue Black Petrs
Raisin Brakemon
2005
Cent z Malé Kamenné
Vinie in Blue Black Petrs
Doubtless Black Petrs
Yap Black Petrs
2004
Monet Brakemon
Very Blue Black Petrs
Leding Ligth Phenomenan
Nina Ricci z Blatova
2003
Matchpoint´s Gazpacho
Inspector Liz z Vejminku
Matchpoint´s Gazpacho
Gema z Vejminku
2002
Quettadene Wild Oats
H. R. H. Hillary Schönez
Black Dream z Vejminku
Ghia - Rosmery z Lesních chalup
2001
King Ensign Golden janyt
Ghia Rosmery z Lesních chalup
Aro´s Beefeater
Riky Skar - Line
2000
Black Dream z Vejminku
H. R. H. Hillary Schönez
Kent in Black Petrs
H. R. H. Hillary Schönez
1999
Sent z Malé Kamenné
Riky Skar - Line
Funny Boy Petrs
Italy Soul Petrs
1998
Thomas z Lesních chalup
Arté Bohemia Acer
 
 
1997
Oskar z Vejminku
Rosmery Milky Way
 
 
1996
Joky z Malé Kamenné
Viktorka z Blatova
 
 
1995
Aro´s Beefeater
Kuruclesi Balck Judi
 
 
1994
Aro´s Golden Arrow
Idris z Borové samoty
 
 
1993
Porgy z Vejminku
Rosmery Zera
 
 
1992
Porgy z Vejminku
Izabel z Borové samoty
 
 
1991
Aro´s Black Power
Gája z Borové samoty
 
 
1990
Aro´s Amigo
Crazy Claudia Marcato
 
 
1989
Aro´s Golden Double
Rosmery Ketrin
 
 
1988
Wigo v . Rosengrund
Katty Fiobe
 
 
1987
Chris Bílý Hořec
Katty Fiobe
 
 
1986
Lot z Malé Kamenné
Lada z Malé Kamenné
 
 
1985
Lot z malé Kamenné
Afrodité z Vejminku
 
 
1984
Danillo v.Tanneneck 
Wild Ebony v.d.Sperling.
 
 
1983
Juan Misantos
Holly Misantos
 
 
1982
Il Mondo v. Forst Rögen
Zaza z Malé Kamenné
 
 
1981
Asterix z Blatova
Ixora Misantos
 
 
1980
Asterix z Blatova
Hanka z Malé Kamenné